Резултати от 70-я плувен маратон – 2010 г.

УЧАСТНИЦИ – 251 ДУШИ

ГЛ. СЪДИЯ – ВЕЛИСЛАВ ЦЕКОВ

К Л А С И Р А Н Е

Име и фамилия време
                          М Ъ Ж Е
1. АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ 0.50.56
2. ЕМИЛ ЛЮБЕНОВ 0.52.37
3. МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ 0.54.34
4. ЛЮБОМИР АЛЕКСАНДРОВ 0.54.43
5. ГЕОРГИ ПАЛАЗОВ 0.55.54
6. ИВО МАНДРАЖИЙСКИ 0.56.53
7. СЕРГЕЙ МАНДРАЖИЙСКИ 0.57.01
8. ДИМИТЪР ДЕЧЕВ 0.58.11
9. НИКОЛАЙ КУНЧЕВ 0.58.13
10. МИХАИЛ КАЧАЛУНОВ 0.58.18
11. АЛЕКСАНДЪР МАТЕЕ 0.59.01
12. ГЕОРГИ СЕЙМЕНОВ 0.58.13
13. ЦАНКО ЦАНКОВ 0.59.15
14. СВЕТОСЛАВ ЗЛАТКОВ 0.59.18
15. ДЖАН ШЕРИРОГЛУ 0.59.21
16. АЛЕКСАНДЪР МАРИНОВ 0.59.23
17. АЛЕКСАНДЪР ШОПОВ 0.59.30
18. СТАНИСЛАВ БУДИНОВ 0.59.33
19. ДЕЛЯН АНДРЕЕВ 1.04.29
20. ЯВОР АНГЕЛОВ 1.05.40
21. ДИМИТЪР СТОЯНОВ 1.05.54
22. ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ 1.06.34
23. БОРИСЛАВ СТЕФАНОВ 1.06.40
24. ЯКИМ ЯКИМОВ 1.07.28
25. НИКОЛАЙ ЦВЯТКОВ 1.07.30
26. ВАСИЛ СТОЯНОВ 1.07.35
27. МИРОСЛАВ АНГЕЛОВ 1.07.38
28. АЛЕКСАНДЪР ПЕНЕВ 1.08.09
29. СТЕФАН ПЕТРОВ 1.08.32
30. ДАНИЕЛ ПОПОВ 1.08.38
31. ГЕОРГИ СОКРАТОВ 1.08.42
32. ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ 1.08.51
33. ВАЛЕНТИН ГОРДЕВ 1.09.20
34. АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 1.09.50
35. ЕМИЛ ХРИСТОВ 1.10.35
36. СТЕФЧО СТЕФЧЕВ 1.10.42
37. ЯНКО ХРИСТОВ 1.10.51
38. ЕМИЛ АТАНАСОВ 1.10.52
39. ЛЮБОМИР КОТОВ 1.11.00
40. ИВАН КОЗОВСКИ 1.11.01
41. МАРИАН НЕДКОВ 1.12.00
42. ГАБРИЕЛ НИКОЛОВ 1.12.01.
43. СТАНИСЛАВ НЕНОВ 1.12.02
44. ТОНИ НИКОЛОВ 1.13.55
45. ЙОРДАН АНДРЕЕВ 1.14.00
46. КОНСТАНТИН КАТЕВ 1.14.01
47. ЕВЛОГИ СТЕФАНОВ 1.15.00
48. АТАНАС ГЕОРГИЕВ 1.15.01
49. АНДРЕЙ АНДРЕЕВ 1.15.02
50. КРАСИМИР НИКОЛОВ 1.16.00
51. ИВАН НИКОЛОВ 1.16.01.
52. ДИМИТЪР АНГЕЛОВ 1.16.02.
53. КАЛОЯН ГЕОРГИЕВ 1.16.03.
54. ЗАХАРИ ДИМИТРОВ 1.17.00
55. ХРИСТИАН СТОЙЧЕВ 1.17.30
56. ГЕОРГИ СТЕФАНОВ 1.17.50
57. ДИАН ДОНЧЕВ 1.17.52
58. БОРИС ДИМИТРОВ 1.18.04
59. ВАСИЛ КАЛОВ 1.20.48
60. КАЛОЯН НИКИТОВ 1.22.09
61. ОГНЯН ДОБРЕВ 1.22.40
62. КРАСИМИР АТАНАСОВ 1.23.58
63. ИВАЙЛО АНГЕЛОВ 1.18.58
64. ТАНЯ ВЛАДОВА 1.19.01
65. СВИЛЕН ИВАНОВ 1.19.02
66. АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ 1.20.18
67. ПЕТКО МАНОЛОВ 1.20.19
68. ВЕСЕЛИН ВОЙНОВ 1.24.08
69. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 1.24.40
70. ПЕТЪР БОЖИЛОВ 1.24.50
71. КОНСТАНТИН ИВАНОВ 1.25.39
72. ДИАН МАРИНОВ 1.25.57
73. МЛАДЕН СЛАВЧЕВ 1.26.20
74. АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ 1.26.57
75. ЦВЕТАН БОЯДЖИЕВ 1.26.58
76. КРАСИМИР ПЕТРОВ 1.27.06
77. ИВАЙЛО КОВАЧЕВ 1.27.52
78. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 1.28.00
79. ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ 1.29.47
80. БОРИС МИЛЕВ 1.31.40
81. ХРИСТО ХРИСТОВ 1.31.41
82. ИВЕЛИН КРЪСТЕВ 1.31.42
83. СТАНИСЛАВ ДИМИТРОВ 1.31.43
84. МАРИО БОРИСОВ 1.32.59
85. РАДКО НОВАКОВ 1.33.03
86. ОГНЯН НЕДЕЛЧЕВ 1.33.04
87. ДИМИТЪР ДИМИЕВ 1.33.05
88. ДАМЯН ИВАНОВ 1.34.00
89. ИВАЙЛО ЖЕЛЕВ 1.34.48
90. ВИЛИАН ИВАНОВ 1.35.00
91. ХРИСТО НИКОЛОВ 1.35.01
92. ЛЮБОМИР КОСТАДИНОВ 1.35.02
93. ГЕОРГИ ИВАНОВ 1.35.03
94. БИСЕР МУЧЕРОВ 1.36.00
95. ПЕТЪР ПАРАШКЕВОВ 1.37.12
96. ВЛАДИМИР ЧОРБАДЖИЕВ 1.38.26
97. ТРАЯН ДАМЯНОВ 1.38.53
98. ДЕАН НИКОЛОВ 1.39.00
99. КАЛОЯН ПОПОВ 1.39.18
100. БОРИС БОЖИЛОВ 1.39.19
101. ПЕТЪР ПЕНЧЕВ 1.40.00
102. СВИЛЕН ПЕЕВ 1.40.01.
103. АЛЕКСАНДЪР ЗАХАРИЕВ 1.40.02
104. ПЛАМЕН ИВАНОВ 1.40.03
105. ТОДОР ТАКОВ 1.41.00
106. ДЕНЧО БУЧЕВ 1.41.02
107. АНДРЕЙ МАРКОВ 1.41.04
108. АТАНАС РАДЕВ 1.42.00
109. АЛЕКСАНДЪР КОСТОВ 1.42.02
110. ЗДРАВКО ДИМИТРОВ 1.43.00
111. ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВ 1.43.01
112. ВЕСЕЛИН СТЕФАНОВ 1.43.31
113. ВАЛЕРИ КУНЧЕВ 1.44.00
114. СИМЕОН БЪЧВАРОВ 1.44.03
115. ЯВОР ИВАНОВ 1.45.00
116. СТАНИСЛАВ ТАНЧЕВ 1.45.01
117. МИХАИЛ ПЕНЧЕВ 1.45.02
118. НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ 1.45.03
119. ЦВЕТОСЛАВ ДАВИДОВ 1.46.00
120. ТИХОМИР ВЕЛИКОВ 1.46.02
121. ИСКРЕН СТАНЕВ 1.47.00
122. ЕМИЛИАН БАЛКАНСКИ 1.47.01
123. ВАЛЕНТИН ИВАНОВ 1.47.02
124. ДАНИЕЛ НЕНКОВ 1.47.04
125. ВЕСЕЛИН ТРЕНДАФИЛОВ 1.49.00
126. МИРОСЛАВ САВОВ 1.49.02
127. МАРИН КАЛЧЕВ 1.49.03
128. НИКОЛАЙ ТОДОРОВ 1.50.00
129. ВЕНЦИСЛАВ КОЛЕВ 1.50.01
130. ЙОРДАН ЦОНЕВ 1.50.02
131. КАЛИН НИКОЛОВ 1.50.03
132. ВИКТОР СЛАВОВ 1.50.04
133. ГЕОРГИ ПЕТКОВ 1.51.55
134. ИВАН ДОСЕВ 1.52.00
135. ИВАН ХРИСТОВ 1.53.45
136. БОЖКО ИЛИЕВ – МАКЕДОНЕЦ 1.52.01
137. КИРИЛ ПЕНОВ 1.52.02
138. НИКОЛАЙ ИВАНОВ 1.54.00
139. АЛТИМИР АНТОНОВ 1.54.01
140. ЗДРАВКО ЖЕЛЯЗКОВ 1.54.02
141. ДИМИТЪР ВЕЛИЧКОВ 1.54.03
142. АЛЕКСАНДЪР КОСТОВ 1.54.04
143. ЦВЕТИН КАВРЪКОВ 1.54.05
144. ДЕЛЯН СЛАВОВ 1.54.06
145. ХРИСТО СТОЯНОВ 1.55.00
146. ЖИВКО ВЕНКОВ 1.56.00
147. СТОЯН МАРКОВ 1.56.02
148. НИКОЛАЙ ПЕТКОВ 1.57.00
149. ИВАЙЛО ТОНКОВ 1.57.01
150. НИКОЛАЙ ТАНЧЕВ 1.57.02
151. КОЛЬО ДИМИТРОВ 1.58.00
152. ДИМИТЪР ДИМИТРОВ 1.58.01
153. ЙОРДАН ЖЕЧЕВ 1.58.02
154. ХРИСТО ИВАНОВ 1.58.03
155. ПЕТЪР ПЕТРОВ 1.59.00
156. СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ 2.00.00
                          Ж Е Н И
1. МАРИЯ  МИЛЧЕВА 0.56.15
2. СОФИЯ МИЛЧЕВА 0.59.20
3. ЛИДИЯ ИВАНОВА 1.01.03
4. НИКОЛ КОШЕДЖИЙСКА 1.01.05
5. ГЕОРГИЯ КАДОГЛУ 1.01.55
6. ДЕСИСЛАВА ХРИСЧЕВА 1.05.48
7. ДЕСИСЛАВА СТОЯНОВА 1.06.45
8. ХРИСТИНА ПЕЕВА 1.08.59
9. АНДРЕЯ ДИМИТРОВА 1.10.47
10. ДАНИЕЛА ЯНАКИЕВА 1.12.58
11. АДЕЛИНА ГАНЧЕВА 1.13.48
12. ИВЕТ СТАНЧЕВА 1.17.48
13. ТЕОДОРА СТАВРЕВА 1.23.42
14. РОСИЦА ПЕТРОВА 1.24.03
15. СЕРАФИМА ДОЛГАН 1.27.26
16. ВЕСЕЛИНА ПЕНЧЕВА 1.36.00
17. СВЕТЛАНА ЖЕЧЕВА 1.38.20
18. ТЕА МОНЕВА 1.41.01
19. КАТЕРИНА НЕЖЕНЦЕВА 1.41.03
20. ВЕНЕЦИЯ ПАВЛОВА 1.42.01
21. КРИСТИЯНА КАЛЧЕВА 1.43.58
22. ГАВРИЛИЯ ХАРАЛАНОВА 1.44.01
23. ЕМИЛИЯ МАРИНОВА 1.44.02
24. КРИСТИНА БОГДАНОВА 1.46.01
25. РАДОСТИНА ЧЕПАКОВА 1.47.03
26. ЕЛИЦА ДАНАИЛОВА 1.48.00
27. ИЛОНА КОЦОКУЛОС 1.49.01
28. ЗОРНИЦА НАЙДЕНОВА 1.56.01
29. МАРИНА ПЕНКОВА 1.57.01

 

 

 

 

 

 

 

НАГРАЖДАВАНЕ

                М Ъ Ж Е
І-во място АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ ПЛОВДИВ 0.50.56
ІІ-ро място ЕМИЛ КАМЕНОВ СОФИЯ 0.52.37
ІІІ-то място МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ ПЛОВДИВ 0.54.34
ІV-то място ЛЮБОМИР АЛЕКСИЕВ САНДАНСКИ 0.54.43
V-то място ГЕОРГИ ПАЛАЗОВ СОФИЯ 0.55.54
VІ-то място ИВО МАНДРАДЖИЙСКИ ПЛОВДИВ 0.56.53

 

 

              Ж Е Н И
І-во място МАРИЯ МИЛЧЕВА СОФИЯ 0.56.15
ІІ-ро място СОФИЯ МИЛЧЕВА СОФИЯ 0.59.20
ІІІ-то място ЛИДИЯ ИВАНОВА ПЛОВДИВ 1.01.03
ІV-то място НИКОЛ КОШЕДЖИЙСКА ПЛОВДИВ 1.02.05
V-то място ГЕОРГИЯ КАДОГЛУ ВАРНА 1.01.55
VІ-то място ДЕСИСЛАВА ХРИСЧЕВА ПЛОВДИВ 1.05.48

 

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

 

НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ:

-       варненец – Николай Кунчев – ПСК „Черно море – Армеец” – Варна

-       чужденец – д-р Бошко Илиев – /БЮРМ/ Македония

-       плувец с увреждания/инвалид/ Иван Христов – Варна

-       най-масово представил се Варненски плувен спортен клуб – ПСК „Черно море – Армеец”

-       участник в най-много маратони „Галата – Варна” – Янаки Ялъмов – Варна

Мероприятието се проведе при много добра организация и отлично обезпечаване от военно-морските сили на РБългария.

 

ГЛ. СЪДИЯ:  /п/

/В. ЦЕКОВ/

Comments are closed.